Masz ochotę się poruszać? Z okazji nowego roku Szkoła Tańca „Salsa Fuerte” wychodzi z okazyjną ofertą dla studentów.

Już od teraz w każdą środę wszyscy zainteresowani studenci dowolnej uczelni po okazaniu legitymacji studenckiej, będą mogli skorzystać z szerokiej oferty zajęć w tym dniu w promocyjnej cenie.

O szczegółach inicjatywy opowiedział nam jeden z instruktorów tańca Łukasz Fiebich:

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Tańczenie ma wiele korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego, takie jak poprawa koordynacji ruchowej, kondycji fizycznej, zwiększenie ruchliwości stawów, a także pomoc w redukcji stresu i poprawie nastroju. Tańczenie jest też świetnym sposobem na poznanie nowych ludzi i rozwijanie relacji społecznych, a także jest formą rozrywki i sposobem na wyrażanie siebie.

Oferta jest elastyczna, możesz przyjść się sprawdzić, a być może właśnie przerodzi się to w twoją pasję? Jednak jeżeli uznasz, że taka forma wysiłku fizycznego nie jest dla Ciebie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrezygnować. Zawsze warto spróbować.

A jeżeli na myśl o tańcu przy publice miękną Ci nogi przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomocnych wskazówek!

Aby zmniejszyć stres związany z tańcem, można wykorzystać kilka strategii:

  1. Nie przejmuj się błędami: Każdy popełnia błędy, pamiętaj że to normalne i nie wpływa to na twoją wartość jako tańczącego.
  2. Nie krytykuj siebie: unikaj negatywnej samooceny i skupiaj się na pozytywnych aspektach tańca.
  3. Ciesz się z tańca: Pamiętaj, że tańczenie jest przede wszystkim formą rozrywki i sposobem na połączenie się z innymi ludźmi.
  4. Znajdź odpowiedniego partnera do tańca: jeśli tańczysz z osobą, która jest doświadczona i z którą czujesz się komfortowo, to prawdopodobnie będziesz mniej zestresowany.

Natalia Kowerek

Fot:. Szkoła Tańca „Salsa Fuerte”