Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Opolskiego ogłasza nabór w swoje szeregi.
Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, a twoją główną zaletą jest zacięcie sportowe – ten nabór jest właśnie dla ciebie. Co więcej, w zespole Akademickiego Związku Sportowego nauczysz się organizować wydarzenia sportowe, poznasz działanie sportu od tej drugiej strony i wpłyniesz na kształt sportu akademickiego w naszym uniwersytecie.

O tym do kogo skierowana jest rekrutacja opowiedział prezes Akademickiego Związku Sportowego – Dawid Matyszczak.

 

AZS Uniwersytetu Opolskiego przygotował również na ten rok akademicki szeroką sekcję sportową, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie: aerobik, badminton, boks, brazylijskie jiu jitsu, capoeira, kulturystyka, futsal kobiet i mężczyzn, koszykówka kobiet i mężczyzn, siatkówka, lodowisko, tenis stołowy. Członkowie AZSu mogą wyrobić legitymację, która w zależności od opłaconej składki oferuje określoną wysokość ubezpieczenia od następstw niebezpiecznych wypadków (NNW).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej AZSuKażda zainteresowana osoba może przyjść na rekrutację, która odbędzie się we wtorek 21 listopada o godzinie 19:00 w Domu Studenta Mrowisko, pokój 27.

Wojciech Żarczyński
fot.: azs.uni.opole.pl