Paweł Domagała w ostatnim czasie zdobył ogromną popularność. Obecnie cieszy się uznaniem zarówno ludzi młodych, jak i starszego pokolenia. Dzięki swojej pasji i umiejętnościom zaistniał nie tylko w świecie filmu, ale również w kręgach muzycznych. Twórca hitów, takich jak: Weź nie pytajWystarczę jaŁe łe, już niebawem wystąpi w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. 

Część osób kojarzy go jako „tego blondyna z kinowych produkcji”, inni mówią o nim: „Aaa, to ten rozczochrany facet z gitarą”. W większości jednak ludzie postrzegają Pawła Domagałę pozytywnie, chętnie obserwują jego artystyczne dokonania – lubią oglądać filmy z jego udziałem, z przyjemnością słuchają muzyki, którą tworzy. 

 Album 1984 – wydany w 2018 roku – szybko stał się jednym z najczęściej kupowanych i słuchanych. Zyskał miano poczwórnej platynowej płyty. Teraz nadszedł czas na krążek Wracaj, którego premiera miała miejsce 20 listopada 2020 roku.  Wracaj Tour to trasa, która zrzesza tysiące fanów Pawła Domagały. Artysta w jej ramach  wystąpił już w kilku miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Gnieźnie, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim. Najbliższy weekend to czas na Zabrze, Pszów i oczywiście Opole. 

Koncert zaplanowany jest na 27 listopada 2021 r. o godz. 19:00 w CWK przy ul. Wrocławskiej 158. Jeśli jeszcze nie zakupiliście biletów, to odwiedźcie tę stronę i sprawdźcie, czy uda Wam się dołączyć do grona tych, którzy będą mieli okazję zobaczyć występ Pawła na żywo. Niestety nie możemy zagwarantować, że zostaną jeszcze wolne miejsca.  

 

Agnieszka Biernacka
Fot.:  Paweł Domagała