Masz głowę pełną pomysłów i zawsze chciałeś założyć firmę? Nie wiesz jednak, od czego zacząć? Z pomocną dłonią wychodzą organizatorzy III Opolskiego Forum zatytułowanego „Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze”.

Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia decyduje się na zmiany. Jedni zaczynają podróżować, uczyć się nowych języków czy uprawiać sporty ekstremalne. Drudzy natomiast wchodzą na rynek, stając się szefem dla samego siebie. Sprawy formalne, strategie biznesowe… wszystko to nie jest łatwe i potrafi pochłonąć mnóstwo czasu. Właśnie dlatego szkolenia są nieodłącznym elementem budowania swojej marki na rynku lokalnym, krajowym bądź zagranicznym.

Na warsztatach pt. „Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze” zdobędziesz wiedzę o prowadzeniu działalności w zależności od konkretnego państwa. Omówione zostaną różne przypadki związane z biznesem, a przedstawiciele przedsiębiorstw poruszą tematy oparte o ich własne doświadczenia. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Bank Gospodarstwa Krajowego, BPCC – Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, AmCham – Amerykańska Izba Handlowa w Polsce oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu. Partnerem medialnym jest natomiast Nowa Trybuna Opolska.

O wypowiedź poprosiłem jednego z zainteresowanych:

Warsztaty odbędą się 01.12.2020, w godzinach od 10:00 do 14:00. Wejście na nie jest bezpłatne. Trzeba jedynie pamiętać o wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie invest@ocrg.opolskie.pl, by móc brać udział w wydarzeniu. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki przy ul. Krakowskiej 38 czeka właśnie na Ciebie!

Źródło zdjęcia: Shutter Stock

Oskar Michalik