Po raz kolejny na kampusie UO odbyło się Wielkie Grillowanie. Powrót do tradycji odbył się w WIELKIM stylu. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych nie zabrakło naszej studenckiej braci.

20 kwietnia Uniwersytet Opolski ponownie połączył swoje siły z Clubem Cina, z którym to zorganizował wszystkim dobrze znaną i lubianą imprezę studencką. Oprócz tradycyjnego grilla na kampusie, nie mogło zabraknąć muzyki na żywo. Podczas tegorocznego wiosennego biesiadowania wystąpiło dwóch dj-ów: Triks oraz Matdriver. Obaj swoimi setami dj-owymi rozgrzali studentów do czerwoności. Grali wiele świetnych kawałków od znanych i lubianych utworów z kraju i zagranicy, po Macarenę i Zorbę.

 

 

Późnym wieczorem impreza z kampusu przeniosła się do pobliskiego Clubu Cina, w którym to wszyscy uczestnicy mogli kontynuować świetną zabawę do samego rana. Studenckie imprezy wróciły w WIELKIM stylu. Długie kolejki do wejścia, tłumy ludzi i niepowtarzalny klimat poczucia przynależności do studenckiej braci sprawiły, że dla wielu był to niezapomniany wieczór.

Udało się nam porozmawiać z jedną z gwiazd tegorocznego Wielkiego Grillowania- DJ-em Triksem. Artysta opowiedział nam o swojej pracy od kulis, a także udzielił rad dla początkujących dj-ów. Rozmowy z Triksem możecie posłuchać w nagraniu poniżej.

Studenci z chęcią podzielili się swoimi odczuciami odnośnie imprezy.

Niestety wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć, nawet tak świetne wydarzenie jak to. Teraz pozostało nam czekać na kolejną edycję Wielkiego Grillowania UO, z nadzieją, że następnym razem warunki atmosferyczne będą trochę lepsze.

Julia Wenzel, Ewelina Bryja
Fot.: Nikodem Lipczyński, Ewelina Bryja, Julia Wenzel