Przed nami jeszcze warsztaty telewizyjne oraz fotograficzne.

Za nami już większość warsztatów w ramach Kulturaliów 2017. Na niektórych z nich byli obecni nasi reporterzy. W środę (6.12) odbyły się warsztaty barmańskie w klubie Cina. Uczestnicy zajęć pod okiem Dawida Bednarza – barmana z ośmioletnim doświadczeniem – poznali tajniki tworzenia najlepszych trunków, posłuchali  o imprezach oczami obsługi, a także dowiedzieli się jak zostać barmanem. O tym jakie cechy powinien mieć idealny barman, mówi prowadzący:  


Natomiast dzisiaj (7.12) uczestnicy uczyli się między innymi Origami – sztuki składania papieru, z którego można zrobić wiele nietypowych figur. Sztuka ta uczy też cierpliwości. Zajęcia prowadzili Krzysztof Adamkiewicz oraz Paweł Cymkiewicz, który opowiedział nam o rodzajach origami:


Jutro od godziny 11:00 odbędą się ostatnie już warsztaty w ramach tegorocznych Kulturaliów. Swoje zajęcia w Sali Widowiskowej SCK-u poprowadzi Studencka Telewizja SETA, a w Sali Teatralnej odbędą się warsztaty fotograficzne.

Przypomnijmy, iż każdy kurs  kończy się uzyskaniem certyfikatu, który daje studentom dodatkowe 2 punkty przy składaniu wniosku o Stypendium Rektora. 

Filip Kwaśniak
Mateusz Wieczorek
fot.: Facebook Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego