Czym byłby świat bez sztuki? Pewnie wielu z Nas nawet nad tym się nigdy nie zastanawiało. Mimo to warto sobie czasem uświadomić, że byłby dużo uboższy i szarobury. Doskonale wie o tym Wydział Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, dlatego na przekór wszelkim przeszkodom chce Wam się pokazać z jak najlepszej strony.

Wydział Sztuki zaprasza nas do swojego świata. Na wszystkich zainteresowanych czeka wiele atrakcji, między innymi podróż po budynku przy ulicy Wrocławskiej.

Pracownicy wydziału chętnie odpowiedzą na Wasze pytania oraz opowiedzą, jakich przygód możecie się spodziewać. Po 60 minutowej podróży czeka Was otwarcie wystawy „Laboratorium informacji”. Nie zabraknie też ciekawych konkursów!

A to jeszcze nie koniec. Jak powiedział Ralph Waldo Emerson „Każdy artysta był kiedyś amatorem”. Zgodnie z tą myślą nie zostawiamy Was „na pastwę losu” i dla każdego miłośnika sztuki proponujemy dwa rozwiązania. Jednym są konsultacje, a drugim pomoc w stworzeniu własnego portfolio.

Nic nie stresuje przed studiami tak jak niepewność nowego, dlatego warto już teraz zapoznać się z wydziałem, pracownikami oraz tym wszystkim czego może od Was wymagać góra.

Dni otwarte Wydziału Sztuki UO odbędą się już w najbliższy czwartek, tj. 29.04. Wystarczy uczestniczyć w wydarzeniu i być dostępnym od godziny 17.00 na platformie Facebook’a.

Jedno kliknięcie i rozwianie wszelkich wątpliwości na wyciągnięcie ręki: KLIK

Victoria Pawlik

fot.: Dni otwarte WSUO #1 – Facebook