Dla wielu z nas relacje z rodzicami, a już szczególnie z matkami, są trudne- dzielą nas różnice pokoleniowe, a decyzje, które podejmujemy samodzielnie są często mocno kwestionowane i krytykowane “dla naszego dobra”. W dobie pandemii rodzinne więzi są wystawione na ciężką próbę. Spędzamy ze swoimi rodzicami więcej czasu, co daje nam więcej okazji do umocnienia więzi lub wręcz przeciwnie, do kłótni i nieporozumień.

W ramach Tygodnia Kultury Niebanalnej, odpowiedzi na pytania o więzi matek i córek udzieli nam Teatr Zapadnia, który oferuje niesamowity spektakl Symbioza. O idei tej inscenizacji opowiedziała nam Agnieszka Włoch – reżyserka. 

 

 

Spektakl swoją premierę miał rok temu, jednak przez sytuację epidemiologiczną został wystawiony zaledwie trzy razy, ale od samego początku cieszył się pozytywnymi opiniami widzów. 

 

 

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

 

 

Spektakl zostanie udostępniony na Facebooku już dzisiaj, 17 listopada, o godzinie 19:00. Będzie dostępny jedynie przez 3 godziny, więc to prawdopodobnie ostatnia okazja, aby zobaczyć tę inscenizację.

Paulina Boron

fot.: www.opole.pl