Niektórzy zapewne już przyzwyczaili się do życia w trybie, który zafundowała nam epidemia koronawirusa. Jednak dla innych zmaganie się z obecną rzeczywistością to nie lada wyzwanie. Nasze obowiązki w znacznym stopniu „przeniosły się” do Internetu i chcąc nie chcąc musimy aktywnie uczestniczyć w wirtualnym świecie.

Niebawem startuje 13. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zbiór wydarzeń, z którymi macie możliwość zapoznać się w nadchodzącym tygodniu, jest projektem promującym samorozwój, aktywne uczestniczenie w życiu społecznym, biznesowym, ekonomicznym, a przede wszystkim daje szansę na zdobycie nowych doświadczeń.

Organizatorami przedsięwzięcia są Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o.  W ramach tego projektu Uniwersytet Opolski zapewnia nam serię trzech wykładów, kolejno: 16.11., 18.11. i 20.11.2020 roku. Prelegentami będą dr Angelika Kleszczewska-Albińska, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, specjalista z zakresu psychologii rozwojowej oraz dr Tomasz Tomczak, adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Finansowego na Uniwersytecie Opolskim, radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Spotkania odbędą się w formie webinarów w aplikacji Microsoft Teams. Udział w zajęciach, które nas interesują, warunkowany jest wcześniejszym zapisaniem się w celu rezerwacji miejsca. Można tego dokonać, a równocześnie zapoznać się z pełnym harmonogramem 13. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na stronie https://stp.pnt.opole.pl/.

Nie da się ukryć, że każde zjawisko ma podłoże psychologiczne i właśnie o tych psychologicznych aspektach opowie nam dr Angelika Kleszczewska-Albińska:

 

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w warsztatach i wykładach, rezerwujcie miejsca, gdyż są one limitowane i sprawdźcie, jak odnajdujecie się w Nowej Normalności.

Agnieszka Biernacka

Fot.: kariera.uni.opole.pl