Wraz z początkiem roku akademickiego ruszyła zbiórka na nowy wózek inwalidzki dla Szefowej Biura Samorządu Studenckiego – Oli Zagórskiej.

Do tej pory pieniądze były zbierane podczas Balu Uniwersytetu Opolskiego, gdzie mimo zebranej wysokiej sumy wciąż potrzebne jest Wasze wsparcie. Ola od siedmiu lat jeździ na wózku, który nie spełnia już podstawowych potrzeb – nie składa się, a siedzisko podtrzymywane jest specjalnymi opaskami zaciskowymi. Jest to duże utrudnienie dla kogoś tak aktywnego jak Ola, która na co dzień studiuje na Wydziale Prawa i Administracji oraz jest członkiem Zarządu SSUO jako Szef Biura. Wspomaga także osoby niepełnosprawne na naszej uczelni.

Jeżeli chcecie dołączyć się do zbiórki, wyślijcie pieniądze na Stowarzyszenie Studentów Uniwersytetu Opolskiego Juvenes z dopiskiem Drużyna Oli. Numer konta: PKO BP 04 1020 3668 0000 5702 0427 3181.

Kolejną okazją do wsparcia Oli są jutrzejsze ”Połowinki Studenckie” w Cina Club, które rozpoczynają się o godzinie 21:00. Szczegóły akcji zdradził nam Dawid Machecki z Samorządu Studenckiego:

Więcej informacji znajdziecie na stronie juvenes.uni.opole.pl (kliknij tutaj).

Dziękujemy serdecznie za każdą pomoc.

 

 

 

Kamila Chrzanowska