Wszyscy studenci ruszają do walki o najlepsze kursy. Ty też nie wiesz o co chodzi? Odpowiedź już za rogiem.

Kursy zmienne ogólnouczelniane to nieodłączny element studiowania. Już od lat studenci z zegarkiem w ręku czekają aż będą mogli wybrać swój wymarzony kurs. Jak w wielu takich sytuacjach bywa, znaleźliśmy też haczyk. Ważne, by wybrany przez Ciebie kurs był zgodny z Twoją siatką studiów.

Warto pamiętać, że kursy mają ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy odbywają się w platformie usos-web na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Lepiej nie zwlekaj! Przygotuj się wcześniej. Najciekawsze zajęcia znikają w sekundę, dlatego warto mieć w zanadrzu jeszcze kilka opcji.

Jak co roku mamy do wyboru kursy w trzech kategoriach: społeczne, humanistyczne i ogólne. Niektóre kursy prowadzone są również w języku obcym.  Możliwości jest wiele i zdajemy sobie sprawę, że wybór może być trudny. Już śpieszymy z pomocą. O jednym ze swoich kursów postanowił opowiedzieć mgr Paweł Cieśla, wykładowca z Instytutu Nauk Pedagogicznych.

Zapisy ruszają, już w najbliższy piątek – 04 grudnia 2020r. od godziny 11:00 i potrwają do 10 grudnia 2020r. do godziny 10:00. Natomiast dla spóźnialskich druga tura ruszy o godz. 11:00 01 marca 2021r. Radzimy nie zwlekać!

Patrycja Śmigielska, Victoria Pawlik

Fot.: hrlityczny.pl