Kiedy myślisz, że już nic nie poprawi Ci humoru przychodzi “Podwyżka”. Jest to spektakl, który zostanie wystawiony w najbliższy weekend w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

“Podwyżka” po raz kolejny w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. Najbliższe spektakle będą 17. i 18.listopada. Jest to pełna humoru historia o drodze do podwyżki i niedogodnościach, pułapkach jakie napotykamy w trakcie. Te przeszkody pełne absurdów próbują pokonać nasze myśli uwięzione w głowie pracownika firmy. Spektakl miał swoją premierę na Dużej Scenie- 2. grudnia 2017 roku. Reżyserem sztuki jest Tomasz Cymerman, a na scenie zobaczymy Magdalenę Maścianicę w roli Propozycji i Lesszka Malca- Alternatywy. Muzyką zajął się zespół Polpo Motel, który będzie można usłyszeć na żywo. W sobotę spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00, a w niedzielę o 19:30. Więcej o spektaklu opowiedziała Sara Osiecka – specjalista ds. promocji i marketingu:

 

Oprócz tego 23-25. listopada będzie II Opolski Maraton Teatralny. To okazja, by w trzy dni zobaczyć pięć najnowszych spektakli.

 

Laura Świtała
fot.: teatropole.pl