Międzynarodowe święta są zawsze chętnie obchodzone, szczególnie przez tych, których dotyczą. Zatem nawet kiedy jest już po terminie i wszystkie prezenty zostały ofiarowane, bardzo łatwo znaleźć pretekst do ponownego świętowania.

Z okazji minionych świąt – Dnia Matki oraz Dnia Dziecka, Kawiarnia i Restauracja INSPIRACJE postanowiła zorganizować wydarzenie. Dedykowane jest ono wszystkim, którzy mają dość siedzenia w domu i chcieliby spędzić czas w gronie najbliższych, w odpowiedni sposób świętując minione, rodzinne okazje. Na miejscu, dla gości będzie czekać ogrom atrakcji. Można się przygotować na coś dla ducha jak teatr improwizacji, dla ciała m.in. warsztaty rollkarskie… coś dla żołądka – bogate menu, które zaspokoi każde upodobania kulinarne oraz artystyczne przyjemności, czyli gwóźdź programu – koncert muzyczny zespołu P i o s e n k i.

„Wszystkie dzieci lubią być dopieszczone, zwłaszcza te wewnętrzne”.

Wątpliwości każdego, kto nie jest jeszcze do końca przekonany, czy warto pojawić się już dziś na ulicy Kępskiej 8 w Opolu, powinny rozwiać się zaraz po przesłuchaniu tego nagrania.

Impreza odbędzie się 6.06.2020r. w Kawiarni i Restauracji INSPIRACJE przy ul. Kępskiej 8 (domEXPO). Start 17:00.

Aleksandra Snopkowska
Fot.: Facebook – Piosenki dla dziecka i mamy, Facebook – The Piosenki