Wraz z nadejściem nowego roku, przychodzimy do Was z propozycją nowości singlowych! 

Travis – Nina’s Song

Singiel grupy muzycznej Travis zwiastuje nowy album muzyczny 10 songsBez wątpienia silną stroną utworu jest tekst oraz styl nawiązujący do zespołu Coldplay. Wszystko za sprawą Robina Bayntona, który niewątpliwie miał wpływ na cały album. Liryczny nastrój na pewno znajdzie rzesze odbiorców, a płyta pozytywnie wpisze się w nurt post brit-pop.

Wiktoria Radecka

MOON TAXI – The begining

The beginning promuje już szósty album Silver Dream, który ukaże się już w tym miesiącu. Singiel jest połączeniem kilku gatunków muzycznych, bowiem można tu usłyszeć rock, soul oraz pop. Teledysk jest zlepkiem nagrań z tras koncertowych zespołu. Artyści wspomnieli, że chcą dać coś nowego swoim fanom, dlatego singiel nazwali nowym początkiem, czyli zapowiedzią nowego kierunku muzycznego.

Jakub Koziarz

Robert Krawczyk – Już

Robert Krawczyk wydał nowy kawałek zatytułowany Już, który wchodzi w skład jego solowego albumu OD:DO podejmujący temat komunikacji międzyludzkiej. Utwór jest krótki, spokojny, jednocześnie hipnotyzujący i wprowadzający w stan refleksji. Teledysk został skomponowany z fragmentów pozostałych utworów wydanych przez wokalistę.

Maciej Kozyra

Marek Majewski – Do śmiałości 

Do śmiałości jest debiutem muzycznym Marka Majewskiego. Jak wspomina sam autor: tekst piosenki można skierować do dowolnego odbiorcy. Każdy wyśpiewując słowa utworu może wezwać bodziec jakiego potrzebuje, by nim wstrząsnął, wyrwał z bezczynności i monotonii. Ten niezwykle spokojny utwór został okraszony subtelnym lyrics video przygotowanym przez Zuzannę Gadomską.

Filip Cierpisz

dollZ – Czasem Drzwi II

Tym razem dollZ zaskakuje nas hipnotyzującym utworem Czasem Drzwi II. Artystka wręcz namawia nas do otwarcia się na ludzi i piękno naszego świata. Piosenka tłumaczy nam, że nie należy się bać i żebyśmy mieli odwagę do życia.

Katarzyna Okos