Kolejny tydzień, kolejne nowości! Tym razem na rynku góruje pop i elektronika. Pośród muzyków takich jak Jason Derulo, John Newman, Kiiara czy PRO8L3M, którzy wydali nowe single w tym tygodniu, chcemy wyróżnić dwie zagraniczne pozycje oraz jedną polską.

 

 

MNEK – Tongue

Znany z hitu Never Forget You z Zarą LarssonMNEK – prezentuje nowy singiel. Tongue jest zapowiedzią jego debiutanckiego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. Po licznych kolaboracjach nadszedł czas na skupienie się na solowej karierze. Biorąc pod uwagę ostatni utwór, śmiało można stwierdzić, że artysta z pewnością podbije liczne listy przebojów.

 

 

Eripe – Gadam do rzeczy (feat. Solar) prod. Mario Kontrargument

Sample z nieustraszonego? Świetna gościnka Solara ? Czego chcieć więcej, Eripe jak zwykle trzyma wysoki poziom, mimo to, jego wyświetlenia na YouTube pozostawiają wiele do życzenia. Jednak mamy nadzieję że nowa płyta Eripe zmieni ten fakt.

 

Marshmello – Fly

Dobra robota DJ’a i genialna oprawa graficzna video w wykonaniu Leah Culver. Czego chcieć więcej? Klubowy kawałek, choć ma dopiero dwa dni, już podbija rekordy na serwisie You Tube. Tym razem to w pełni solowy utwór Mashmello z małą oprawą wokalną.