Nowości w Radiu Sygnały czekają na Was na każdym kroku. Najjaśniejsze perełki z wczorajszej audycji NewOne możecie posłuchać tutaj. Dzisiaj w zestawieniu znajdują się Krzysztof Zalewski, Ed Sheeran i Gorillaz. 

 

Krzysztof Zalewski to nie tylko wokalista, ale też autor tekstów i kompozytor. Pierwszy raz mogliśmy go zobaczyć podczas drugiej edycji programu Idol. Nas oczarował swoim utworem Jak dobrze, elektroniczne brzmienia i głęboki wokal przykuwają uwagę niemal od razu.

 

Ed Sheeran po wydaniu ostatniej płyty jest u nas częstym tematem. Wcześniej mogliście przeczytać recenzję albumu Divide, a w czasie NewOne usłyszeliście mniej znaną piosenkę z tej płyty, Happier. Delikatna melodia, piękny tekst i głos wokalisty przemawiają same za siebie.

 

Gorillaz jak zwykle nie zawodzą, a swoją energią są w stanie pobudzić każdego. Ascension to singiel promujący ich najbliższą płytę – Humanz. Premiera ma się odbyć 28 Kwietnia. Myślę, że nawet jeśli nie jesteście ich największymi fanami, to po przesłuchaniu singla nabierzecie apetytu na cały album.

 

Jeśli w Waszej pamięci utkwiły inne piosenki, niż te które wymieniliśmy, nie zrażajcie się. Wszystkie nowości z czwartkowych audycji usłyszycie na naszych playlistach.

Julia Kędziora