Sesja sesją, ale czas na chwilę odpoczynku też trzeba znaleźć. Sprawdźmy więc co tam nowego słychać w muzyce.

 

 

Najnowsza piosenka Justina Timberlake “Man of the Woods” to kolejny kawałek z jego nowej płyty pod tym samym tytułem, który jako jedyny jest tam ukazany w stylu R&B. Nuta ma pozytywny charakter, a sam teledysk jest świetnie dopasowany, pokazuje naturalny amerykański klimat. Koszula w kratę, broda, domki z drewna, namioty i romantyczne przechadzki po leśnych łąkach. Piosenka obowiązkowa dla wszystkich fanów stylu na drwala.

 

 

Połączenie tej trójki nie mogło się zakończyć inaczej. Dostaliśmy odpowiedź na to jak powinien wyglądać ideał kobiety według Kubana oraz Janka, do tego piękny bit od 2K – nic tylko słuchać i czilować po zdanej sesji.

 

 

Pray For Me” to już kolejny singiel Kendricka Lamara promujący film „Black Panther”. Tym razem raper do współpracy zaprosił zespół The Weeknd. Artysta jest odpowiedzialny za całą ścieżkę dźwiękową do filmu, na której będziemy mogli usłyszeć m.in.: Schoolboy’a Q, 2 Chainz’a, Jorję Smith, Travisa Scotta czy Andersona.Paaka. Polską premierę filmu zaplanowano na 14 lutego, jednak sama płyta ukaże się już 9 lutego.

 

 

Zalewski na nowo odkrywa Niemena! “Status mojego ja zapowiada najbardziej intrygujący projekt tego roku. Płyta “Zalewski śpiewa Niemena” cieszy się wielkim uznaniem, a bilety na koncerty znikają w zatrważającym tempie.