Wracamy po krótkiej przerwie z dawką świeżej muzyki. Zaczynamy od nowych kawałków, które ukazały się na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni.

 

 

Rosalie. – A pamiętasz? prod. Suwal

Nowy singiel podopiecznej Alkopoligamii zapowiada jej debiutancką płytę pt.: „Flashback”.
Rosalie – bo o niej mowa – w swoich utworach łączy brzmienia hip-hopowe, elektroniczne oraz oldschool`owego r`n`b. Jej zeszłoroczna EPka została przyjęta z ogromnym entuzjazmem, a sama artystka uznawana jest za kreatorkę nowych trendów w muzyce.Już na początku przyszłego roku ukaże się jej pierwsza pełnowymiarowa płyta, którą zwiastuje singiel pt.: „A pamiętasz?”.
Już po pierwszej piosence z albumu można zauważyć, że artystka jest o wiele bardziej świadoma swojego głosu, pewniejsza siebie i zdecydowana, którą muzyczną drogą chciałaby podążać.
Aktualnie Rosalie wyruszyła w mini-trasę „#Never Enuff”, na którą serdecznie zapraszamy, gdyż jest to idealna okazja, żeby zobaczyć ją w towarzystwie wyjątkowych gości.

https://www.youtube.com/watch?v=m952j0r92_I

 

 

Paluch “Złota Owca” prod. Sergiusz & I’Scream

Teledysk promujący nową płytę jednego z najbardziej cenionych raperów w naszym kraju . Singiel ,,Złota owca” z krążka o tym samym tytule, który może powtórzyć sukces ,,Ostatniego krzyku osiedla” i konsekwentnie nabijać miliony wyświetleń. Jeżeli słuchacie rapu, to tytuł obowiązkowy.

https://www.youtube.com/watch?v=yaz1EqySQD4

 

 

Noel Gallagher – Dead In The Water

Twórca ponadczasowego hitu ,,Wonderwall”, ex muzyk formacji Oasis powraca w wielkim stylu! Chodzi o Noela Gallagher’a. Singiel przez nas polecany pochodzi z trzeciej solowej płyty, której premiera wypada 24 listopada. Krążek został zatytułowany ,,Who Built The Moon”. Jeśli lubicie ballady wsparte dźwiękiem klasycznej gitary, a do tego ciekawi Was kto mógł zbudować księżyc, to koniecznie sprawdźcie co jest na tej płycie.

https://www.youtube.com/watch?v=D9ZrgleyX0g

 

 

Jessie J – Queen

Singiel jest pierwszym wydaniem z nadchodzącego album Jessie J „R.O.S.E”. Krążek zapowiada się z całkiem innych charakterem muzycznym. Wokalistka postanowiła skierować się u r&b i soul. Kawałkiem ,,Queen” porusza ostre tematy ograniczania i krytykowania kobiecego ciała. Już niebawem będziemy mogli odsłuchać cały krążek, skierowany przede wszystkim do osób z kompleksami lub dręczonych wymogiem standardów.

https://www.youtube.com/watch?v=5PB2YzNddI8