Mimo, że jesienny nastrój zaczyna dopadać nas coraz bardziej, a na naszych osobistych playlistach zaczynają dominować melancholijne utwory to jednak mamy dla Was coś, co z pewnością przywróci Waszą energię!

Zespół HOOK powraca z nową, mocniejszą propozycją singla WychOFFanie, który promuje ich najnowszy album Próchno. Kapela nazywa go ironicznym komentarzem odnoszącym się do “niepoprawnej” młodzieży. Stanowi krytyczny monolog jednocześnie wobec bezstresowego wychowania jak i despotycznych metod, które w konsekwencji budzą bunt w młodym, dorastającym człowieku. Stają po stronie młodzieży i apelują by z młodzieżą rozmawiać, a nie przemawiać do niej. Słuchać, a nie tylko kazać słuchać. 

Do utworu WychOFFanie zrealizowano teledysk, zdjęcia odbyły się w II LO w Końskich. Scenariusz został napisany przez Ewę Paszyńską. Z kolei muzyką do singla zajął się Mateusz Salata, a słowami Marcin Michalczyk. Utwór utrzymany jest w energicznym, gitarowym brzmieniu.

Premiera albumu przewidziana jest na początek przyszłego roku. Po tak dosadnej zapowiedzi jaką jest singiel WychOFFanie z niecierpliwością wyczekujemy na najnowszy krążek, a tym czasem zachęcamy do przesłuchania promującego go utworu!

HOOK – WychOFFanie