Dzisiejszy czwartek, 2.11.2017, wydaje się być dniem najbardziej odpowiednim na przedstawienie Wam nowości singlowych. Wśród nich znajdziecie energiczny i pozytywny utwór Kuby Badacha, nawijanie Palucha oraz gitarowe brzmienia Organka.

 

Kuba Badach – Jestem kimś

Kuba Badach to muzyk, współpracujący z formacją TGD i najczęściej kojarzony jest z projektem Poluzjanci, tworzącym utwory od jazzu do funky. Teraz nagrał swoją pierwszą solową płytę pt. “Oldschool” i rusza w trasę koncertową. Utwór “Jestem kimś” jest częścią właśnie tego, długo wyczekiwanego, krążka Kuby Badacha.

 

Paluch – Kontrola jakości

32-letni raper znów pokazuje na co go stać! Już tej jesieni odbędzie się premiera jego nowej płyty “Złota Owca”. “Kontrola jakości”, którą chcemy Wam przedstawić, będzie zachętą dla fanów hip hopu.

 

Organek – Rilke

Jedna z gwiazd wiodących tegorocznego Męskiego Grania ukazuje swój nowy utwór – “Rilke”! Energia, płynąca z gitarowego brzmienia, potrafiłaby rozruszać nawet najbardziej opornego fana muzyki. Muzyk rusza w trasę związaną z “Czarną Madonną” i zagra 11 koncertów po całej Polsce.

 

Marzena Rakowska