Przedstawiamy Wam kolejne NOWOŚCI SINGLOWE! Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie zadowoleni z twórczości, którą przygotowaliśmy w najnowszym wpisie.

Billie Eilish – Your Power

Billie Eilish, której nikomu nie trzeba przedstawiać, zapowiedziała nowy album. Happier Than Ever ma ukazać się 30 lipca, lecz już teraz możemy poczuć przedsmak tej płyty. Your Power, czyli najnowszy singiel Amerykańskiej artystki jest bardzo spokojnym i smutnym utworem. Piosenka porusza dość kontrowersyjny temat jakim jest wykorzystywanie seksualne młodych kobiet przez mężczyzn. Jest to utwór nacechowany emocjami, ponieważ artystka borykała się z podobnymi przejściami w przeszłości. Nie uderza nas fala dźwięku tak popularna w dzisiejszych czasach, zamiast tego mamy subtelną warstwę instrumentalną, stanowiącą dopełnienie pięknego głosu Billie.

Filip Cierpisz

Andrzej Piaseczny –Przedostatni

50/50 to nowa płyta Andrzeja Piasecznego, która powstała we współpracy z wieloma artystami polskiej sceny. Promował ją kawałek Przedostatni, w którym Piasek współpracował z Foxem (Michałem Królem). Piosenka muzycznie jest utrzymana w luźnych klimatach, przez co jest bardzo przyjemna dla ucha. Głównym motywem tekstowym jest bunt przeciwko ludziom, którzy ograniczają naszą wolność.

Filip Cierpisz

Mykki Blanco – Love Me

Mykki Blanco i jego singlowa opowieść o miłości – Love Me.  Ten taneczny kawałek porusza  tematy zaufania, cierpliwości oraz czasu, które dla autora są różnymi formami miłości. Jak sam  podaje – „Chodzi  o miksturę, która powstaje, gdy przesiewasz składniki, które tworzą ‘miłość’, alchemię, w której my, jako istoty ludzkie, bierzemy udział, aby przekazać te uczucia głęboko w nas.”. Utwór stanowi zapowiedź minialbumu, jak również powrót Mykkiego Blanco,  po debiutanckim albumie z 2016 roku.  

Maciej Kozyra

Chai – Ping Pong

Każdego rodzaju gry opanowały nie tylko świat pikseli oraz boisk, ale także muzyki. CHAI z gościnnym występem YMCK za pomocą utworu “PING PONG” łączy sport, muzykę oraz gry komputerowe w dość przesłodzony sposób. Skoczna melodyjka, cukierkowy teledysk i delikatny wokal, to wszystko znajduje się w piosence, która jest zapowiedzią długo oczekiwanego albumu “WINK”. Premiera płyty odbędzie się 21 maja bieżącego roku.

Sara Rostkowska

Sobel feat. Young Igi – Nie teraz

Rytmiczny i wpadający w ucho utwór z dojść niecodziennym tekstem. Sobel dał nam się poznać od całkowicie nowej strony. Tekst piosenki wydaj się być prosty, zastanawiamy się czy artyści opowiadają o swoich przygodach czy jest to tylko zabieg artystyczny wzbudzający naszą ciekawość.. Singiel pochodzi z płyty Pułapka na Motyle.

Katarzyna Okos