Przedstawiamy Wam kolejne NOWOŚCI SINGLOWE! Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie zadowoleni z twórczości, którą przygotowaliśmy w najnowszym wpisie.

Sara Rostkowska

KIRBY – Boyz II Men

Czy R&B może być hymnem? Czemu nie. Kirby w utworze “Boyz II Man” udowadnia, że nic nie stoi na przeszkodzie wyrażenia własnych poglądów szczególnie o miłości oraz złych wyborach. Wielu z nas popełniało błędy w młodości, patrząc na miłość przez różowe okulary. Kirby w niezwykle rytmiczny i pozytywny, a przede wszystkim humorystyczny sposób pokazuje, że nie warto wylewać morza łez, a jedynie wynieść lekcje z naszych błędów.

                                                                                                                                                                                                               Sara Rostkowska

 

Rag’n’Bone Man & P!nk „Anywhere Away From Here”

Rag’n’Bone Man powraca, tym razem w duecie z posiadaczką równie melodyjnego głosu co on – P!nk. Ich wspólna kolaboracja doprowadziła do wydania utworu „Anywhere Away From Here”, który jest kolejnym singlem zapowiadającym nowy album artysty. Jak mówi sam piosenkarz: „Ten kawałek to szczere spojrzenie na chęć zniknięcia z niekomfortowych sytuacji. Opowiada o słabościach, które wszyscy mamy. To zaszczyt, że P!nk pojawiła się w tej piosence i ogromnie się cieszę, że mogłem z nią współpracować.” Do utworu stworzono również teledysk, w którym możemy obejrzeć fantastyczny duet śpiewający w równie pięknej scenerii londyńskiego Duke of York’s Theatre.

Małgorzata Ćwiek

Scheflan- Creatures And Preachers

Scheflan, czyli projekt dwójki braci wydał swój pierwszy kawałek. Creatures And Preachers, bo tak nazywa się singiel, szybko zdobył sporą popularność i nie ma w tym nic dziwnego. Swoim brzmieniem przenosi nas w przeszłość stosując jednak przy tym dosyć nowoczesne riffy. Jest to bardzo wciągająca kompozycja, która zapowiada kolejne świetne numery.

                                                                                                                                                                                                                        Filip Cierpisz

Gojira- Into the Storm

Francuska groove metalowa bestia wciąż szaleje! Into the Storm jest kolejnym utworem, który muzycy udostępnili w ramach promocji zbliżającej się płyty. Fortitude ma do nas trafić w całości już 30 kwietnia i standardowo już będzie poruszał wiele istotnych kwestii. Specyficzne brzmienie Gojiry wypełnia cały kawałek, który buja słuchaczem od początku aż do samego końca.

                                                                                                                                                                                                                            Filip Cierpisz

Au/Ra x Alan Walker – Dead Girl! 

Singiel norweskiego dj’a oraz mało znanej wokalistki jest zupełnie nowym rytmem w karierze wykonawcy. Powolne brzmienia z charakterystycznymi dla Alana Walkera motywami muzyczno-wokalnymi zostały porzucone na rzecz bardziej klubowej i szybkiej zabawy. Jednak tematyka pozostaje w nostalgicznych nutach. Co więcej, jest bardziej mroczna…

Jakub Koziarz

Just Wondering – F**k That

Myślisz, że nic nie może Cię zaskoczyć? To mamy wskazówkę! Włącz kawałek F**k That, a najprawdopodobniej w Twojej głowie pojawią się różne obrazy, myśli. Irlandzki zespół Just Wondering oferuje nam dwie i pół minuty klimatycznej dawki muzyki. Nie tylko efekty dźwiękowe zasługują tutaj na słowa pochwały, chociaż – podobnie jak teledysk – tworzą naprawdę dobry vibe, jednak to tekst zdecydowanie rządzi w tej całości – stanowi swego rodzaju wyznanie, zapis trudnej relacji, odczucia kogoś, kto nie jest do końca pewien, co dzieje się w głowie drugiej osoby (a może nawet w swojej własnej?).

                                                                                                                                                                                                                 Agnieszka Biernacka