Przedstawiamy Wam kolejne NOWOŚCI SINGLOWE! Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie zadowoleni z twórczości, którą przygotowaliśmy w najnowszym wpisie. Już niebawem spodziewajcie się następnych świeżości.

Julia Stone- Fire in me

Fani artystki zastanawiali się czy Julia Stone dalej posiada w sobie ogień muzyczny. Wokalistka pokazała go, za pomocą najnowszego utworu “Fire in me”, który jest zarazem zapowiedzią jej najnowszego albumu “Sixty summers”. Czarujący kawałek ukazuję siłę ducha. Utwór powstał wraz z Dannem Hume’m – producentem czołowym z Nowej Zelandii. Świetnie kompilującym dodatkiem jest oprawa muzyczna, idealnie nadająca się do filmów szpiegowskich. Z czym innym kojarzy się ogień jak nie z Bondem?

Sara Rostkowska

Halsey, Post Malone – Crazy Love (Official Video) ft. G-Eazy

Singiel jest owocem współpracy producenta, rapera oraz wokalistki. Jej uroczy wokal, ciekawa koncepcja oraz wyrafinowana gra słów rapera dała dzieło, które można śmiało nazwać dobrym kawałkiem. Teledysk został nakręcony nocą, a gra świateł oraz głębokie, spokojne brzmienia trapu dają wewnętrzny spokój słuchaczowi. Dodatkowo zmysłowość piosenki podkreślają sceny w teledysku – swoistego rodzaju manifestacja ludzkich emocji.

Jakub Koziarz

Imagine Dragons – Follow you

Podążając tropem muzycznym dotrzemy do informacji, że “Follow you” to pierwszy premierowy materiał zespołu Imagine Dragons, który jest także zapowiedzią nadchodzącej płyty. Utwór miłosny, pełen psychodelicznych gitar został napisany, gdy wokalista zespołu planował rozejść się z żoną. Małżeństwo przetrwało, natomiast dzięki podbojom miłosnym lidera bandu powstaje wiele cudownych piosenek, które ukazują jak ważne są relacje ludzkie, zwłaszcza oparte na najpiękniejszych emocjach. Do teledysku zostały zaproszone gwiazdy z serialu “It’s always sunny in Philadelphia”, co dodaje słodkiego i zabawnego akcentu klipowi.

Sara Rostkowska

Nick Jonas – This Is Heaven

,,This Is Heaven”, to drugi singiel Nicka Jonas z jego niedawno wydanego albumu Spaceman. Kawałek jest spokojny, utrzymany w klimatach Rythym and Blues, które potrafią wprowadzić słuchaczy w stan relaksu. Jak podaje Jonas – „Ten utwór wiele dla mnie znaczy (…) Czuję, że jest swego rodzaju centralnym punkt, który kieruje nas do tematu zaangażowania.”. Piosenka ukazała się wraz z teledyskiem, który kontynuuje opowieść z poprzedniego singla – Spaceman.

Maciej Kozyra

MAROON 5 “BEAUTIFUL MISTAKES”

BEAUTIFUL MISTAKES, to nowy singiel Maroon 5. Tym razem ta popularna grupa, tkwiąca gdzieś na pograniczu rock/pop, zaprosiła do współpracy przy nagraniu singla Megan. W utworze pojawia się tęsknota do przeszłości. Przeszłość to miłość, a teraźniejszość to nieustanne błądzenie. Tę liryczną część utworu, nagle zakłóca Megan, która w sposób pełen wyrzutów atakuje dotychczasowy nostalgiczny ton.

Wiktoria Radecka

Chemia – Angina

Chemia powraca z zapowiedzią nowej płyty. Something to Belive In ma ukazać się 20 sierpnia, ale muzycy już podzielili się z nami pierwszym singlem. Angina rozpoczyna się od epickiego połączenia lekko przesterowanych gitar, prostej, aczkolwiek dobrej perkusji i skrzypiec, które przywodzą na myśl absolutną klasykę, czyli Kashmir od Led Zeppelin. Utwór jest dosyć nieoczywisty, z jednej strony spokojny, z drugiej pełen emocji, ma momenty zarówno bardzo spokojne jak i takie z pazurem. W klimat kawałka bardzo dobrze wpasował się tekst napisany przez Andy’ego Tylora, który jest producentem całego albumu.

Filip Cierpisz