Kolejna dawka nowości, tym razem wydanie świąteczne, które umili nam czas przy rodzinnej kolacji.

 

 

Z świątecznym akcentem zespół Lady Pank wydaje kolejne piosenki, w tym „List”, pochodzący z nowego krążka „Zimowe Graffiti 2”. Utwór zachowuje klasyczny rockowy styl grupy wprowadzając jednocześnie zimową aurę. Dla każdego lubiącego spędzać zimne wieczory z dobrą muzyką to tytuł obowiązkowy.

 

Piosenkarka Sia, znana z takich hitów jak „Chandelier” czy „Elastic Heart” całkiem niedawno wydała swój pierwszy świąteczny album pt.: „Everyday is Christmas”. Utworem promującym było niezwykle melodyjne „Santa’s coming for us”. Jego wesołe, dosyć cukierkowe brzmienie namawia bardziej do zabawy niż siedzenia przy stole, zwłaszcza, że artystka wspomina tam o „przyniesieniu dobrej flaszki”. Kawałek ten doczekał się również teledysku, w którym występują takie gwiazdy jak: Kristen Bell, Henry Winkler czy J.B. Smoove.

 

 

Opowiem Ci o mnie – Wydanie Świąteczne” to reedycja albumu wzbogacona o trzy nowe kawałki. Jednym z nich jest singiel „25 grudnia”. Wokalista mówi, że jest to jego autorska kolęda, która ma dla Niego szczególne znaczenie. Klimatyczny utwór idealny na zimne, grudniowe wieczory. Czy będzie to hit tegorocznych świąt? Sprawdźcie sami.

Czarująca, hitem sprzed lat ,,All I Want For Christmas Is You”, powraca. Mariah Carey, z nowym świątecznym utworem ,,The Star”, ponownie podbija serca słuchaczy na całym świecie .