Jeśli myśleliście, że na awarii mediów społecznościowych kończy się świat, to na pewno musicie wybrać się na Noc Innowacji!


Już za dwa dni rozpoczyna się 3. edycja Nocy Innowacji realizowana w ramach Digital Festival. To czas, w którym nie tylko pasjonaci będą mogli zagłębić się w odrealniony świat technologii. Dla uczestników przygotowany został szereg atrakcji, których celem będzie ukazanie jak rozwinęła się oraz jak ważna w życiu współczesnego człowieka jest właśnie technologia.

Wydarzenie to jest rozciągnięte na skalę ogólnopolską, gdyż odbędzie się aż w osiemdziesięciu miejscach. Dla tych, którzy nie będą mogli zjawić się stacjonarnie, organizatorzy przewidzieli bogatą ofertę webinarów, debat i wykładów online.

Natomiast ci, którzy pojawią się na Nocy Innowacji będą mieli możliwość nauczyć się od podstaw jak zbudować miecz świetlny, poznać specyfikę sztucznej inteligencji czy polski odpowiednik Doliny Krzemowej.

Digital Festiwal to największe takie wydarzenie w Polsce, które uświadamia ludzi na temat tego, jak ważne we współczesnym świecie są technologie. To także okazja, by podnieść społeczną świadomość Polaków w tym zakresie.

Na stronie Digital Festival znajdują się wszystkie wydarzenia dostępne tego dnia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Paulina Zowada

Fot.: Digital Festival