Ralph Kaminski, a właściwie Rafał Kamiński to wszechstronny artysta. Jego dotychczasowe płyty i powiązane z nimi trasy koncertowe- Morze czy Młodość były dopiero swego rodzaju preludium do tego, czego możemy się spodziewać. Całkiem niedawno zachwycił publikę projektem muzycznym pt. Kora, czyli swoistym zmierzeniem się z legendą, jaką była Olga Jackowska. Teraz przyszedł czas na zabawę, ale nie taką zwykłą, bo podczas Balu u Rafała.

Nowa trasa koncertowa – Bal u Rafała – to zapowiedź najnowszej płyty muzyka o tym samym tytule. Choć krążek miał premierę 31 sierpnia tego roku, to Ralph Kaminski wraz ze swoim zespołem The Best Band In The World rozpoczęli tournée już pod koniec czerwca. Ponad 30 miast w całej Polsce miało okazję uczestniczyć w Balu u Rafała.

Niedługo ta świetna zabawa dobiegnie końca, ponieważ 24 września w Legnicy będzie miało miejsce ostatnie show z okazji trasy. Podobnie jak w pozostałych miastach bilety rozeszły się błyskawicznie i niestety są już niedostępne. Jeśli jednak udałoby Wam się odkupić wejściówkę na to widowisko to z pewnością tego nie pożałujecie.

Legnicki Bal u Rafała będzie magicznym zakończeniem trasy, a także wejściem w melancholijną porę roku, jaką jest jesień. Koncert Ralpha Kaminskiego z zespołem odbędzie się 24 września 2022 roku w Legnicy na dziedzińcu Akademii Rycerskiej. Początek planowany jest na godzinę 20:00.

Julia Wenzel 

Fot.: facebook.com/kaminskiralph