Zastanawiasz się czy praca farmaceuty jest dla Ciebie? Może bardzo interesuje Cię specyfika tego zawodu i chcesz znaleźć sposób na zdobycie w nim pracy? W obecnych czasach pełno jest możliwości, aby powiększyć swoją wiedzę, a webinary od Eksperta Kariera w farmacji na pewno w tym pomogą.

Kariera w farmacji jest miejscem, gdzie zgromadzone jest wiele informacji, które zainteresować mogą osoby chcące rozpocząć swoją przygodę na rynku farmaceutycznym. Można znaleźć tam liczne szkolenia, które prowadzone są z każdego zakresu tematycznego odnoszącego się właśnie do farmacji. Po odbyciu kursu dostaje się stosowny certyfikat, potwierdzający uczestnictwo wraz z wyszczególnionymi umiejętnościami, które się zdobyło. Wykłady składają się z materiałów wideo, audio, prezentacji, wywiadów, testów oraz notatek, co jest wielkim udogodnieniem dla każdego, gdyż można wybrać idealny sposób nauki dla siebie. Na ich stronie można również znaleźć nazwy stanowisk, wskazówki rekrutacyjne oraz wywiady z osobami pracującymi już na rynku.

Nawigator kariery w farmacji to natomiast cykl trzech webinarów organizowanych przez Karierę w farmacji. Jednym z partnerów wydarzenia jest Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego. O tym, jakie webinary zostały przygotowane dla uczestników, opowiedziała nam Karolina Trościanka, p.o. kierownik ACK.

 

W czasie webinarów dowiesz się, jakie są ścieżki rozwoju w firmie farmaceutycznej oraz poznasz możliwości, jakie daje ta praca i gdzie jej szukać. Poruszone zostaną tam takie kwestie, jak praca w działach badań klinicznych, rejestracja leków i drug safety, jak wygląda sprawa wynagrodzenia, benefitów oraz dlaczego powinieneś stale udoskonalać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Poznasz specyfikę pracy w firmie farmaceutycznej oraz otrzymasz cenne wskazówki jak wyróżnić się podczas poszukiwania pracy w firmach farmaceutycznych.
Po każdym zakończonym webinarze otrzymasz dodatkowe materiały. Po uczestnictwie w pierwszym spotkaniu otrzymasz dostęp do quizu predyspozycji zawodowych, kartę specyfiki pracy w 3 działach, po drugim mini ebook: 10 rad jak znaleźć pracę w firmie farmaceutycznej!, a po trzecim — checklistę do CV i profilu na LinkedIn.

Webinary odbywać się będą w dniach 11, 17, 19 listopada. Link do zapisów znajdziecie tutaj.

Marta Mierzwiak    

Fot.: karierawfarmacji.pl