Sceniczna legenda pokolenia millenialsów wystąpi 24.10.2021 roku na deskach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Tym razem w nowej odsłonie – będzie to muzyczna gratka dla fanów brzmień akustycznych. Widownia będzie mogła usłyszeć takie przeboje jak: “Powiedz”, “A wszystko to”, “Z tobą zawsze chciałbym być”.

Michał Wiśniewski zasłynął jako wokalista zespołu Ich Troje, który swoje pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiał w 1995 roku. Zespół dwukrotnie reprezentował nasz kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji. Grupa, z Michałem Wiśniewskim na czele, była znana między innymi dlatego, że ich piosenki można było usłyszeć w wielu językach, takich jak: polski, angielski, niemiecki, francuski, czy też rosyjski.

Trasa koncertowa nosi nazwę Zawsze naprzód, nigdy wstecz. Jest to druga odsłona tournée  w wersji akustycznej. Uczestnicy imprezy będą mogli usłyszeć 16 utworów, które nie pojawiły się w pierwszej części.

Instrumenty, które będą towarzyszyły wokaliście podczas wydarzenia to: kontrabas, pianino, gitara akustyczna, a drugim wokalem docierającym do uszu słuchaczy ze sceny będzie dzieliła się Ania Świątczak.

Organizator wydarzenia zapewnia, że koncert odbędzie się nawet jeśli frekwencja nie będzie wysoka.

Bilety są dostępne w sprzedaży.

Aleksandra Snopkowska, Agnieszka Stus, Karolina Żak

Fot.: Dagmara Królikowska