Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Nie macie pomysłu jak je zagospodarować? Przychodzimy Wam z pomocą!

Wyobrażacie sobie połączenie malowniczego obrazu Tatr połączonego z zawieraniem nowych znajomości i dobrą zabawą? Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu przychodzi Wam z pomocą!

Obóz – to na pewno przygoda! Niezapomniana, ekscytująca a przede wszystkim prawdziwa. To podróż w głąb siebie, to wyzwanie i wspomnienie, które pozostanie do końca życia. Całe wydarzenie ma charakter adaptacyjny – wszyscy poznajemy się nawzajem i spędzamy miło czas w pięknym miejscu. W tym roku przypada czterdziesta rocznica obozu, dlatego tym bardziej będzie on szczególny.

Biały Dunajec to spotkanie z drugim człowiekiem i z przyrodą. Tutaj poczujesz rodzinny klimat, otrzymasz pomocną dłoń i nie przestaniesz się radować. To nie jednorazowy wyjazd, to przygoda, która rozpoczyna się na obozie, trwa przez całe studia i zostaje do końca życia w postaci wspomnień i przyjaźni.

Zakwaterowanie będzie miało miejsce w chatach w Białym Dunajcu niedaleko Zakopanego. Czym są chaty? To góralskie domy, w których można poznać prawdziwego Gazdę i Gaździnę! Jedną z atrakcji są oczywiście wyprawy w góry, czyli wielka gratka dla fanów sportu i odkrywania piękna przyrody. Więcej o całym przedsięwzięciu opowie jedna z koordynatorek :

Obóz w Białym Dunajcu odbędzie się w dniach od 5 do 19 września. Koszt to 719 zł. Zapisy dla maturzystów ruszają 1 czerwca, natomiast dla pozostałych osób 8 czerwca.

Julia Wenzel

Fot.: DA Biały Dunajec