STUDENCKA ROZGŁOŚNIA RADIOWA “RADIO SYGNAŁY”
UNIWERSYTET OPOLSKI

STUDENCKIE CENTRUM KULTURY
ul. Katowicka 95
45-061 Opole

Kontakt na antenę: 77 452 70 24

Redaktor Naczelna
Katarzyna Klimczyk
tel. 513 909 302
katarzynaklimczyk@interia.pl

Katarzyna, nie Kasia. Z Radiem przygodę rozpoczęłam w 2019 roku i trwa ona do dzisiaj. Z wyboru amator każdej możliwej rzeczy, a z zamiłowania edytor. Do Waszej dyspozycji jako wsparcie w zakresie językoznawstwa, prawa i definitywnie towarzysz na kampusie.

Dział muzyczny
Filip Cierpisz
tel. 530 360 701
filipcierpisz.radiosygnaly@gmail.com
dzial.muzycznyrs@gmail.com

Cześć wszystkim, jestem Filip i dołączyłem do radia w 2019 roku. Studiuje bezpieczeństwo
międzynarodowe a moją największą pasją jest muzyka (głównie szeroko pojęty metal). Uwielbiam czytać biografie i autobiografię muzyków, (nawet tych, za którymi nie przepadam) a w wolnym czasie gram na gitarze. Uwielbiam poznawać nowe zespoły i artystów, więc jeżeli masz coś ciekawego, czekam na kontakt.

Dział muzyczny

II zastępca Redaktor Naczelnej
Sara Rostkowska
tel. 665 102 266
s.rostkowska@ekonom.jgora.pl
dzial.muzycznyrs@gmail.com

Hejka, jestem Sara. Studiuję Dziennikarstwo i komunikację społeczną od 2019 roku, co też skłoniło mnie do przystąpienia do Radia Sygnały. Działanie w nim stało się dla mnie nie tylko pasją, ale i ogromną nauką pokory, jednocześnie z masą świetnej zabawy! Muzyką interesowałam się od zawsze, jednak moja pasja opierała się na jej znajomości. W radiu odkryłam tajniki muzycznego gustu i co najważniejsze rozwinęłam się w tym kierunku. Poznawanie nowych i starych gatunków sprawia mi wiele radości! Możecie mnie znaleźć na kampusie śpiewającą wiele utworów i poznać mnie po mym wzroście i długich rudych włosach. Jeśli macie do mnie jakiekolwiek pytania lub propozycję współpracy to nie bójcie się zagadać! Nie gryzę!

Dział marketingu

I zastępca Redaktor Naczelnej
Lila Zowada
tel. 605 851 044
marketing.sygnaly@gmail.com

Hej wszystkim! Jestem Lila i zajmuję się „robieniem marketingu”. Nasz dział, składający się z najlepszych ludzi pod słońcem zajmuje się konkursami, nagrodami, social mediami i innymi fajnymi rzeczami! Łatwo znaleźć mnie w tłumie – zawsze najniższa. Masz jakiś biznes, interes, skargi lub propozycje albo po prostu chcesz pogadać? Bez krępacji, pisz/ dzwoń. Moje motto to: nie ma głupich pytań, a wszystko da się zrobić.

Skontaktuj się z nami: