STUDENCKA ROZGŁOŚNIA RADIOWA “RADIO SYGNAŁY”
UNIWERSYTET OPOLSKI

STUDENCKIE CENTRUM KULTURY
ul. Katowicka 95
45-061 Opole

Kontakt na antenę: 77 452 70 24

Redaktor Naczelny
Szef Anteny
Mateusz Siedlecki
tel. 515 720 581
masie@onet.pl

Nazywam się Mateusz. Pełnię funkcję naczelnego od 2020 roku, ale swoją przygodę ze Studencką Rozgłośnią Radio Sygnały rozpocząłem w 2018 roku. Na ogół można mnie częściej spotkać w Studenckim Centrum Kultury, niż na kampusie, ale niewykluczone, że się spotkamy. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, to przede wszystkim teatr, muzyka i sztuki alternatywne. Chętnie podejmuję się wyzwań! Nawet tych, które nie są w zasięgu moich zainteresowań! Jeśli masz jakąś propozycję współpracy, to czekam z niecierpliwością!

Zastępca redaktora naczelnego
Dział muzyczny
Aleksandra Kowalska
tel. 698 411 808
olakowalska.radiosygnaly@gmail.com

Cześć, nazywam się Ola i jestem zastępcą redaktora naczelnego. Od tego roku studiuję kierunek Public Relations. Moja przygoda z radiem zaczęła się rok temu i ciągnie do dziś. Uwielbiam słuchać muzyki, oglądać seriale i czytać książki. Najczęściej znajdziecie mnie szalejącą z małym, atencyjnym rudym jamnikiem na kampusie.

Dział marketingu
Nicol Rzotki
tel. 514 065 748
marketing.sygnaly@gmail.com

Cześć i czołem! 🙂 Mam na imię Nicol i zajmuję się marketingiem. Razem z moimi dzieciaczkami ogarniamy nagrody na konkursy, by umilić Wam słuchanie audycji. Koordynuję to, co się dzieje na Facebooku, Instagramie i YouTube. Jeśli zobaczycie gdzieś w Opolu małą osóbkę z szerokim uśmiechem i plecaczkiem – to ja!
Pytania? Współpraca? Drink? Pisz śmiało!
PS. Gdybyście chcieli mnie złapać, to jestem na kampusie 😉

Dział newsroom
Marta Mierzwiak
tel. 570 663 883
newsroomrs@gmail.com

Z tej strony Marta, studentka filologii polskiej i wielka miłośniczka książek i seriali. Czytam i oglądam prawie wszystko, ale gdybym miała ograniczyć się do jednego gatunku, to zdecydowanie stawiam na fantastykę. Poszukiwaczka nowych przepisów do wykorzystania w kuchni i coraz to innych kwiatków do plecenia wianków. W Sygnałach jestem już drugi rok i mogę przyznać, że jest to jedna z najlepszych przygód, jaką przeżywam na studiach.
Niech żyje Rock’n’Roll, a 10 punktów leci do Gryffindoru!

Dział kultury
Katarzyna Szołyga
tel. 513 938 023
katarzynaszolyga@gmail.com

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. W Sygnałach działam od października 2018 roku.  Czuwam nad działem kulturalnym, jestem również współprowadzącą audycji „Poetyckie wcięcie” , w której poruszam tematy związane z szeroko pojętą kulturą współczesną. Znajduje to również swoje miejsce w moich prywatnych, wręcz eklektycznych  zainteresowaniach. Od muzyki klasycznej do metalu  i punk – rocka. Od  Baczyńskiego  i Gombrowicza  do Rupi Kaur i Żurnalisty. I w końcu poezja, która jest moim konikiem i w której mogę się bez reszty zatracić i bez końca interpretować, nie ma dla mnie znaczenia  czy utwory mają setki lat czy zostały wydane miesiąc temu.  Moją pasją, jest również radio samo w sobie, które daje mi poczucie spełnienia i z którym niezaprzeczalnie wiążę swoją przyszłość zawodową.

Dział sportowy
Marek Cyganek
tel. 664 198 902
marek.cyganek@onet.pl

Na co dzień studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną. Przede wszystkim Interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną. W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry mecz, zobaczyć ciekawy serial czy sięgnąć po książkę. Bardzo cenię sobie spotkania ze znajomymi, poznawanie nowych ludzi i odkrywanie nowych miejsc.

Skontaktuj się z nami: