Nie ma nic lepszego po ciężkim tygodniu, niż udać się na koncert ulubionego artysty. To właśnie na sam początek weekendu w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki wystąpi zespół KARAŚ/ROGUCKI.

W piątek tj. 25.11.2022 r. o godzinie 18:00 otworzą się bramy Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, by powitać fanów zespołu KARAŚ/ROGUCKI.

Już pierwszy album artystów, wydany w lutym 2020 r., Ostatni bastion romantyzmu przyniósł im ogromną sławę. Płyta składała się z 11 utworów, które stanowiły o miłości w czasie cybernetycznej zarazy.

Czułe Kontygenty to drugi album, który oparty jest o 12 utworów. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska i Kamil Kryszak przenoszą słuchaczy do idealistycznego świata miłości i życzliwości, który rozmarzył tysiące fanów w całej Polsce. Ukazał się on we wrześniu tego roku nakładem Kayax Productions.

O godzinie 19:10 w ramach supportu wystąpi Dawid Tyszkowski – młody artysta FONOBO Label. W czerwcu 2022 r. wydał swoją debiutancką EP-kę Nadal nie śpię, by już tydzień później grać na scenie Męskiego Grania. Aktualnie stanowi wsparcie muzyczne dla Ralpha Kamińskiego i Karaś/Rogucki.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 69 złotych, a w dniu koncertu 79. Zakupić można je tutaj.

Artur Feliks, Weronika Szadkowska
Fot. Kayax.pl