Jak wynika z tytułu, głównym zagadnieniem na warsztatach w Studenckim Centrum Kultury będą pytania i odpowiedzi związane z psychologią i jak ludzie wybierają swoich partnerów.

Nie jest to pierwsze wydarzenie Koła Naukowego Studentów Psychologii UO jednak jest to pierwsze, które zostało współfinansowane ze środków unijnych i które jest na tak dużą skalę.
Sam pomysł na zrealizowanie takiego projektu nie wziął się znikąd. Młodzi studenci pierwszego roku psychologii mieli w tym swój udział. O wydarzeniu wypowiedział się Patryk Kozok – członek koła naukowego.

Jak warsztaty to muszą być też prelegenci i niech was nie zmyli tytuł, ponieważ prowadzący będą wykładać w języku polskim.

Warsztaty dzielą się na dwie części. Pierwsze zaczynają się o 16:00 do 16:45 ,,Why we want…” i poprowadzi je dr Przemysław Zdybek. Drugie “Jak wybieramy partnera”, będą trwać od 17:00 – 18:30 i na tych warsztatach przemawiać będzie właśnie Jadwiga Kander.

Koło Naukowe Studentów Psychologii UO oczywiście nie ogranicza się do jednego czy dwóch spotkań dla studentów, również organizuje coś ponad to. Do tego zbliżają się Kulturalia na naszym uniwersytecie, więc też na pewno coś dla miłośników psychologii będzie na dniach.

Warsztaty odbędą się 4.12.19r. w Studenckim Centrum Kultury. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj. Wstęp jest bezpłatny i w trakcie wydarzenia będzie również poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Nicol Rzotki
fot.: Facebook – Why we want, who we want