Guzior po wydaniu swojego najnowszego krążka Evil_Things ruszył w trasę koncertową. Odwiedził już sporo miast, a jego fani gromadzili się w popularnych klubach, aby wysłuchać kawałków takich jak: WIFI czy Płuca zlepione topami.

Teraz czas na Metro Club w Opolu. Wielkimi krokami zbliża się premierowy koncert Guziora promujący Evil_Things. Wydarzenie na facebook’u spotkało się z dużym zainteresowaniem. Ciekawe, czy w rzeczywistości frekwencja będzie równie wysoka. Postanowiliśmy to sprawdzić i spytaliśmy mieszkańców Opola, czy wybierają się 24 listopada na Niemodlińską.

 

Mateusz Bluza to utalentowany młody raper związany z wytwórnią QueQuality. Jego popularność stale rośnie, o czym świadczy tegoroczny album, który po zaledwie kilku miesiącach od wydania otrzymał status złotej płyty. W Metro Club mamy szansę usłyszeć także starsze numery rapera. Oprócz niego na scenie wystąpi Adamo. Początek koncertu przewidziany jest na godzinę 19:00. Bilety na wydarzenie w dalszym ciągu są dostępne już od 30 zł.

Agnieszka Biernacka
fot.: facebook.com/Guzioor