1. W obecnej trudnej sytuacji wielu z nas czuje się samotnie. Każda sfera naszego życia zaczyna przenosić się, prawie w całości, w cyberprzestrzeń. Podobnie oczywiście dzieje się z naszą cyberseksualnością. Czym jest cyberseksualność? Dlaczego ludzie tak często sięgają po pornografię i jakie skutki przynosi uzewnętrznianie swoich potrzeb w internecie? Jak obecna sytuacja pandemiczna zmieniła nasze postrzeganie tego tematu? Wszystkiego na te tematy możecie dowiedzieć się dołączając do spotkania organizowanego przez Koło Naukowe Studentów Psychologii.

Już w czwartek, 2 grudnia o godzinie 17:30 odbędzie się webinar pod tytułem: Cyberseksualność w dobie pandemii: zbawienie czy zagrożenie?. Prowadzony będzie przez mgr. Rafała Gerymskiego, asystenta naukowo-dydaktycznego w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Jakich ciekawych rzeczy będziemy mogli się dowiedzieć?

 

 

Opowiada Paweł Cymkiewicz, doradca ds. studentów w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Zapytaliśmy go także w jaki sposób można dołączyć do spotkania online:

 

 

Webinar jest darmowy i nie wymaga rejestracji. Na stronie wydarzenia znajdziecie także ankietę, w której możecie całkiem anonimowo zadać pytania ekspertowi. Więcej informacji znajdziecie na facebooku.

Paulina Zowada

Fot.: Facebook.com