Belly Opole. Kobiece Centrum Rozwoju to jedno z nielicznych miejsc w Opolu, w którym kobiety mogą spędzić czas łącząc pasję, piękno i dbanie o piękną sylwetkę.

Niedawno miałam okazję obserwować jedne z zajęć pole dance, którego instruktorką jest Olga Ślemp. Olga, choć dopiero od kilku miesięcy jest w zespole jako trener, bardzo angażuje się w swoją pracę.

Dziewczyny, które uczestniczyły w zajęciach przepracowały całą godzinę pomimo tego, że trudno było pokonać własne słabości.

W rozmowie z Olgą zapytałam od kiedy jest instruktorką, a także co zmieniło się w jej życiu. Odpowiedziała:

 

Ponadto miałam możliwość porozmawiać z właścicielką i co najważniejsze, jedną z współzałożycielek, Weroniką Litwin. Opowiedziała nie tylko o tym jak zrodził się pomysł, ale i jaki cel przyświeca Kobiecemu Centrum Rozwoju. Posłuchajcie sami:

 

W ofercie znajdują się różnego rodzaju zajęcia, rozpoczynając od stretchingu i kończąc na pole dance. Każda z kobiet może wybrać sobie to, na co ma ochotę.

Zajęcia z pole dance nie są łatwe, ponieważ początkowo każdy kontakt z rurką jest wyzwaniem. Aby zrobić wrażenie trzeba naprawdę się starać, ćwiczyć i nie odpuszczać, ale jak widać na przykładzie Olgi i Weroniki warto jest się zaangażować, aby poczuć się kobieco. Jeśli tylko się chce to wszystko jest możliwe.

Ewa Walczyk

fot.: Ewa Walczyk