Autorka książki do nauki angielskiej gramatyki „Grama to nie drama”, kanału „Po cudzemu” oraz bloga „Wittamina” odwiedziła Opole.

9 listopada odbyło się spotkanie autorskie z Arleną Witt w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Widzowie i czytelnicy mogli porozmawiać z autorką książki „Grama to nie drama”, kanału „Po cudzemu” czy bloga „Wittamina”

Na spotkaniu pojawiło się bardzo dużo osób i w związku z tym wszystkie miejsca siedzące w sali były zajęte. Sama Arlena  okazała się bardzo sympatyczna, a na niektóre pytania odpowiadała w zabawny sposób poprzez przytaczanie niektórych anegdotek ze swojego życia. Oprócz tego, blogerka opowiedziała jak zaczęła swoją przygodę z blogowaniem i nauką języka angielskiego oraz dlaczego tak bardzo chciała się go nauczyć.

Po rozmowie, którą prowadziła Aleksandra Krajewska z Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego, fani mogli zadawać Arlenie Witt pytania. Na sam koniec uczestnicy robili zdjęcia, prosili blogerkę o autografy do swoich egzemplarzy książek albo po prostu zamienili z nią kilka słów.

Naszej reporterce również udało się porozmawiać z Arleną Witt. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu z blogerką.


Martyna Bobrowska
fot.: własne