Obsesyjna miłość, skrywane uczucia i zaskakujące zwroty akcji to tylko niektóre z elementów które składają się na spektakl pt. „Akompaniator”. Jest to premierowa sztuka otwierająca rok 2023 w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

„Akompaniator” jest inteligentną i zabawną inscenizacją dotyczącą miłości. Na scenie nie  zabraknie także zaskakujących zwrotów akcji. Historia ewoluuje od tragikomedii do trzymającego w napięciu thrillera psychologicznego. 

Spektakl „Akompaniator” przygotowany został w ramach projektu Sceny Inicjatyw Aktorskich, a autorką scenariusza jest Anna Burzyńska.

Na temat projektu i sztuki wypowiedziała się Magdalena Gabert – specjalistka ds. promocji i marketingu w Teatrze im. Jana Kochanowskiego:

Akcja spektaklu rozgrywa się między dwoma głównymi bohaterami, w których rolę wcielają się Beata Wnęk-Malec oraz Leszek Malec. 

Kilka słów o bohaterach:

Premiera spektaklu odbędzie się 13 stycznia o godz. 19:00, kolejne inscenizacje oglądać będzie można w styczniu i lutym, zgodnie z repertuarem w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Więcej informacji  można znaleźć na stronie internetowej teatru.

Tymoteusz Drobina

Fot. Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu