PONIEDZIAŁEK

0:00 – 9:30 – Muzyczny Flow
17:00 – 18:00 – Magazyn Studencki (Monika Chmielarz & Kasia Krysik)
18:00 – Serwis Informacyjny
18:00 – 19:00 – Sport na Sygnale (Paulina Kurtyka & Marcin Michalski)
19:00 – 20:00 – Gdzie jest Krzysiek?  (Krzysiek Krzemiński)
20:00 – 21:00 – RastaRock (Patryk Korzec)
21:00 – 22:30 – Eliminacje do Zimowej Giełdy Piosenki (Szymon Wolf)
22:30 – 24:00 – Muzyczny Flow – Rockowa noc

WTOREK

0:00 – 3:00 – Muzyczny Flow – Rockowa noc
3:00 – 17:00 – Muzyczny Flow
17:00 – 18:00 – Magazyn Studencki (Kamila Chrzanowska & Weronika Ligas & Ewa Walczyk)
18:00 – Serwis Informacyjny
18:00 – 19:00 – Androny (Monika Chmielarz & Marzena Rakowska)
19:30 – 21:00 – Sygnalista (Szymon Wolf)
21:00 – 22:00 – Rockoco (Krzysiek Krzemiński)
22:00 – 24:00 – Muzyczny Flow – Alternatywny wtorek

ŚRODA

0:00 – 3:00 – Muzyczny Flow – Alternatywny wtorek
3:00 – 17:00 – Muzyczny Flow
17:00 – 18:00 – Magazyn Studencki (Ewa Kwaśniewicz & Marcin Michalski)
18:00 – Serwis Informacyjny
18:00 – 19:00 – Bez kompleksów! (Ewa Kwaśniewicz & Julia Kędziora)
20:30 – 22:00 – Impresje (Konrad Wiaderek & Kornel Radecki)
22:00 – 24:00 – Muzyczny Flow – Tylko polskie dźwięki

CZWARTEK

0:00 – 3:00 – Muzyczny Flow – Tylko polskie dźwięki
3:00 – 17:00 – Muzyczny Flow
17:00 – 18:00 – Magazyn Studencki (Julia Kędziora & Kasia Sajewicz)
18:00 – Serwis Informacyjny
18:00 – 19:00 – Strażnicy Internetów (Kasia Sajewicz & Patryk Korzec)
20:00 – 22:00 – Studio Dźwięku (Szymon Wolf)
22:00 – 24:00 – Muzyczny Flow – Noc w rytmie Hip-Hop

PIĄTEK

0:00 – 3:00 – Muzyczny Flow – Noc w rytmie Hip-Hop
5:00 – 7:30 – Muzyczny Flow – Popowy świt
8:30 – 10:00 – Potter Warta (Kasia Sajewicz & Julia Kędziora & Patryk Korzec)
10:00 – 11:00 – Sportowe Śniadanie (Paulina Kurtyka & Marek Świerczyński/Marcin Michalski & Krzysiek Kostenecki)
11:00 – 18:00 – Muzyczny Flow
18:00 – Serwis Informacyjny
18:00 – 19:00 – LiveGameShow (Jakub Malec & Mateusz Długosz)
21:30 – 24:00 – Muzyczny Flow – Sygnałowe Party!

SOBOTA

0:00 – 4:00 – Muzyczny Flow – Sygnałowe Party!
18:00 – 19:00 – Apogeum Nicości (Podcast o grach wideo)
20:00 – 24:00 – Muzyczny Flow – Retro Rytmy

NIEDZIELA

0:00 – 3:00 – Muzyczny Flow – Retro Rytmy
3:00 – 12:00 – Muzyczny Flow
12:00 – 14:00 – Muzyczny Flow – Optymistyczna Niedziela
14:00 – 24:00 – Muzyczny Flow