U każdego człowieka przychodzi pora na znalezienie pracy. Jak poszerzyć wiedzę na ten temat? Dla zainteresowanych odbędzie się wydarzenie, podczas którego można dowiedzieć się wiele o rekrutacji, rozmowie kwalifikacyjnej oraz pierwszych dniach w miejscu zatrudnienia. 

Podczas warsztatów  można dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z pracą w międzynarodowej organizacji. Szkolenie prowadzone jest przez PwC Service Delivery Center pod nazwą “Praca w międzynarodowej organizacji – rekrutacja i pierwsze dni w nowym miejscu”. Szkolenie podzielone jest na dwa moduły. Karolina Trościanka z Akademickiego Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego opowiedziała nam trochę na ten temat. Czego nauczymy się podczas pierwszego modułu?

W trakcie drugiego modułu można dowiedzieć się czego należy spodziewać się w pierwszych dniach pracy, jak się do nich przygotować oraz na co zwracać szczególną uwagę.

Do jakiej grupy odbiorców kierowane są warsztaty? Właściwie dla wszystkich, przede wszystkim dla studentów, którzy będą musieli poradzić sobie na rynku pracy.Spotkanie odbędzie się 11 grudnia od godziny 11:00 w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Jest całkowicie darmowe, wystarczy zapisać się przez stronę wydarzenia. Przypominamy, że zostały ostatnie miejsca!
Link do wydarzenia na Facebooku.

Julia Drożdż
fot.: Facebook – Praca w międzynarodowej organizacji – rekrutacja i pierwsze dni