18 lutego ruszyły zapisy do pierwszego etapu „Karierosfery” czyli ogólnopolskiego konkursu o wiedzy biznesowej, w którym do wygrania jest m. in. płatny staż. Rejestracja trwa do 10 marca, a w międzyczasie będzie można się wybrać na warsztaty organizowane przez Koło Naukowe Ekonomistów Uniwersytetu Opolskiego. Zajęcia poprowadzą ciekawe osoby działające w różnych sferach biznesu.

Karierosfera to cykliczny konkurs ogólnopolski o tematyce biznesowej, w którym każdy student może wziąć udział. Rejestracja przebiega za pomocą oficjalnej strony internetowej konkursu: https://www.karierosfera.pl/. O to jak wyglądają i jak przebiegają poszczególne etapy zapytaliśmy Aleksandrę Rajfur:

Organizatorzy z Koła Naukowego Ekonomistów Uniwersytetu Opolskiego zapraszają osoby zainteresowane konkursem, chcące zdobyć więcej szczegółowych informacji na specjalne stanowiska, przy których studenci pomagający w organizacji całego wydarzenia chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania:

 

W związku z „Karierosferą” i trwającym jej pierwszym etapem, Koło Naukowe Ekonomistów UO współpracując z Akademickim Centrum Karier organizuje warsztaty powiązane z tematyką konkursową. Pierwsze dotyczące kreatywności odbędą się w czwartek 28 lutego o godzinie 10:00 w sali kameralnej Studenckiego Centrum Kultury. O szczegółach spotkania ponownie opowiedziała nam jedna z organizatorek warsztatów Aleksandra Rajfur:

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnych stronach wydarzeń na Facebooku:

https://pl-pl.facebook.com/kneuo/
https://www.facebook.com/karierosfera/
https://pl-pl.facebook.com/ack.uni.opole/

Victoria Bugajska
fot. Karierosfera